Отзывы

Стосовно  надання послуг з прибирання компанією “METLA»приміщень та прибудинкових  територій  Черкаського Будинку Торгівлі, зазначаємо наступне:

Згідно діючого Договору про надання послуг ,співробітники та керівництво  цієї клінінгової компанії вчасно та якісно виконують перелік послуг в повному обсязі, з дотриманням  вимог, що передбачені  вищевказаним Договором та чинним законодавством України.

Зауважень та нарікань щодо виконання зобов’язань за вищевказаним Договором клінінгова компанія  не отримувала. 

Н.Л. Оніщенко, Директор - ТОВ «ЧЕРКАСЬКИЙ БУДИНОК ТОРГІВЛІ»
Н.Л. Оніщенко, Директор - ТОВ «ЧЕРКАСЬКИЙ БУДИНОК ТОРГІВЛІ»

Цим відгуком підтверджуємо належне виконання клінінговою компанією «Метла» умов Договорів, що виконані та виконуються, з надання послуг з утримання у належному стані службових приміщень та прилеглих територій Черкаської митниці ДФС. Договірні зобов’язання з боку компанії продовжують виконуватись в повному обсязі.

Протягом співпраці, адміністрація та персонал клінінгової компанії належним чином ставились  до виконання вимог , що були передбачені Договорами. Весь перелік послуг виконувався та виконується з високою якістю та у вказані строки.

Є.В. Пікуль, В.о. начальника митниці (Госп.відділ ЧМ ДФС)
Є.В. Пікуль, В.о. начальника митниці (Госп.відділ ЧМ ДФС)

Зазначаємо, що співробітники компанії «МЕТЛА» надавали  послуги з очищування, прибирання приміщень та прибудинкових  територій.  

За вищевказаними угодами  вони старанно, якісно та вчасно виконали весь перелік послуг в повному обсязі. Керівництво та спеціалісти компанії дотримувались вимог, що передбачені  цими угодами та чинним законодавством України.

Нарікань та зауважень за період виконання зобов’язань за вищевказаними угодами не було. 

Департамент,  Організаційного забезпечення Черкаської міської ради
Департамент, Організаційного забезпечення Черкаської міської ради

Працівники цієї компанії виконували для ПП «Мастєр Фасіліті»  комплекс робіт з реконструкції, перебудови та оздоблення  будівлі загальною площею 240м.кв. згідно Договору .

Напротязі співпраці за вищевказаним договором  адміністрація та спеціалісти  ТОВ «МЕТЛА»  дуже відповідально ставились до виконання вимог, що передбачені вищевказаним договором, виконували весь перелік робіт з високою якістю та вчасно, відповідно стандартам будівництва України — ДСТУ Б Д.1.1-1-2013, а також проектній документації на виконання робіт за вищевказаним Договором.

А.О. Гонтарев, Директор - ПП "МАСТЄР ФАСІЛІТІ"